Láska a příšery (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 14. 4. 2021 ()

Synopse: Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku.

Recenze:
V blízké budoucnosti se vlády celého světa pokusily zničit blížící se asteroid k Zemi pomocí moderních zbraní, což se podařilo, nicméně chemikálie z použitých zbraní zmutovaly některá zvířata na povrchu planety, ze kterých se následně stala monstra ohrožující lidskou populaci. Malé procento přeživších lidí se tak ukrylo do tunelů a bunkrů, ve kterých bojují o přežití. V jednom z těchto bunkrů žije i Joel (Dylan O’Brien), mladík, který se už sedm let snaží najít svoji bývalou přítelkyni přes rádiové spojení. Když konečně zjistí, v jaké kolonii se nachází, rozhodne se vyrazit a jít za ní 135 kilometrů. Problém je v tom, že na povrch se téměř nikdo neodváží vkročit a Joel má z příšer panickou hrůzu. Aby tedy našel svojí dávnou lásku, musí se překonat a čelit všem nestvůrám, které tam nahoře číhají.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací