Dokud nás svatba nerozdělí (2017)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 16. 11. 2017 ()

Synopse: Když organizujete dokonale promyšlenou, luxusní svatbu na francouzském zámečku ze 17. století, úplně si to říká o nějaký průšvih. A když se má něco pokazit, věřte tomu, že se to opravdu pokazí a nezůstane jen u toho. Profesionální svatební agentura má na nezdary celých 24 hodin a za ty se toho může stát opravdu hodně. Zvlášť když šéf agentury z přátelství zaměstná vlezlého fotografa, kterého spíš než focení zajímá svatební pohoštění, najde záskok za kapelu, pro který je "decentní zábava" neznámým pojmem, a ženichovo půlnoční překvapení definitivně změní celou svatbu v grotesku. Nová komedie od režisérů filmu Nedotknutelní, jejíž inspirační zdroj můžeme hledat třeba u argentinských Divokých historek, potěší srdce každého, alespoň trochu škodolibého diváka.

Recenze:
Jaké to asi je, pořádat svatební veselí na luxusním zámečku s partičkou dezorganizovaných exotů? To se dozvíme ve francouzské komedii od tvůrčího dua Olivier Nakache a Eric Toledano, otců diváckého hitu z roku 2011 Nedotknutelní. I tam jsme si mohli užít poněkud ostřejších vtípků v prostředí honosného domu. Zde najdeme poněkud zběsilejší děj a mnohem více postav, které toho sice víc prožijí, ale také jsou méně propracované, tím pádem nám na nich téměř nezáleží.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací