Beze stop (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 27. 9. 2018 ()

Synopse: Patnáctiletá Tom žije se svým otcem v lese na okraji Portlandu. Dobrovolná izolace od tzv. normální společnosti jim umožňuje vytvořit si realitu čistých, civilizací nezkažených prostých radostí. Jednoho dne však o sobě okolní svět dává vědět a konfrontace je nevyhnutelná.

Recenze:
Tak se dá třemi slovy popsat nový snímek režisérky a scenáristky Debry Granik. Ta přináší divákům nevšední podívanou, po které nám v závěru zůstanou rozpačité pocity. Granik se zaměřuje na příběh otce a dcery, Willa a Tom, kteří žijí v ústraní v lesoparku na okraji Portlandu. Zde se izolovali od vnější společnosti a vytvořili si svojí vlastní realitu. Ovšem jednoho dne jsou nešťastnou náhodou odhaleni a vykázáni z parku. To vede k tomu, že jsou svěřeni do péče sociální služby, která je ubytuje v malém venkovském domku. Adaptace na nové prostředí je však složitější, než si mysleli, zvláště pro otce Willa, a tak se rozhodnou vydat na nebezpečnou cestu do divočiny.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací