Lovecká sezóna: Strašpytel (2015)

Film

lovecka_sezona_straspytel_2015_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 8. 9. 2016 ()Oficiální synopse:
Kdo se bojí, nesmí do lesa

Velký medvěd dokáže mít taky velký strach. Animovaná komedie Lovecká sezóna se svého času stala překvapivým hitem a bláznivá dobrodružství upovídaného jelena Elliota a rozmazleného medvěda Booga pokračují už čtvrtým příběhem. Grizzly Boog se sice úspěšně zabydlel v divočině, ale jeho instinkty domácího mazlíčka v něm pořád přetrvávají. Jedním z nich je strach. A když jednou Elliot u táboráku přidá k dobru historku o nebezpečném vlkodlakovi z místních lesů, Boogovi začne být les trošku nepohodlný. Vždyť je v něm tma a pořád někde něco šustí a všude najednou číhá nebezpečí. Elliot a všichni ostatní kamarádi v lese nasadí jedinou možnou terapii, která může Booga vyléčit – terapii strašením.

Během sofistikované léčby ale zjistí, jak to s tím legendárním vlkodlakem vlastně je. A pak se možná budou bát všichni. Ale to nevadí. Můžeme se bát, hlavně když je u toho zábava.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
lovecka_sezona_straspytel_2015_plakat

Čtvrté pokračování animované série Lovecká sezóna je tu a s ním se vracejí i známe postavičky medvěd Boog a jednorohý jelen Elliot, spolu se svými přáteli jezevčíkem Buřtíkem, srnkou Giselle a dalšími. Vše začíná jednoho večera, kdy Elliot vypráví Boogovi a ostatním lesním zvířátkům strašidelný příběh o hrůzostrašném vlkodlakovi. Elliot ovšem zjišťuje, že jeho kamarád Boog se opravdu ale opravdu bojí, je to prostě nepoučitelný velký strašpytel v kůži grizzlyho, jednoho z nejnebezpečnějších lesních predátorů. Elliot se jako správný kamarád snaží Boogovi pomoci od jeho strachu, jeho plán ovšem nedopadne úplně tak, jak očekával. Obyvatelé lesa najednou čelí dvěma nebezpečím, jedno větší a skutečnější než druhé. Prvním nebezpečím je strašidelný vlkodlak, který jak se zdá opravdu existuje, a druhým je lovec Shaw, kterému pod záminkou chycení vlkodlaka otevřeli loveckou sezónu a může chytit Elliota a Booga. Proti Shawovi a jeho pomocníkům se spojí všichni kamarádi z lesa. Povede se jim přelstít Shawa s jeho kumpány a zároveň zachránit les od hrozivého vlkodlaka?


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací