Mrňouskové 2: Daleko od domova (2018)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 18. 4. 2019 ()

Synopse: S příchodem prvních sněhových vloček do údolí je nejvyšší čas začít shromažďovat zásoby na zimu. Jenže během této rutinní operace dojde ke katastrofě. Malá beruška nešťastnou náhodou zapadne do balíku, který je odeslán do Karibiku! Ocitá se v novém, nádherném prostředí, které ale skrývá mnohé nástrahy.

Pro její rodiče tak existuje pouze jedna cesta: dát dohromady starou partu! A tak beruška, mravenec a pavouk znovu spojí své síly a vydávají se na záchrannou výpravu na druhou stranu zeměkoule. Čeká je nový svět, nová setkání, ale i nová nebezpečí. A čas neúprosně běží…

Další dobrodružství oblíbených Mrňousků, kteří si v roce 2013 získali srdce malých i velkých diváků. První Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců získali v roce 2015 prestižní filmovou cenu César pro nejlepší animovaný film.

Recenze:
V novém snímku pro děti Mrňouskové 2: Daleko od domova se vrací hrdinové z prvního dílu, berušky i mravenci, ale tentokrát je čeká náročnější mise. Jedna malá beruška byla omylem odvezena do Guatemaly spolu se svým tatínkem, který se ji snažil zachránit. V džungli tropického ostrova ale číhá mnoho nástrah, například krvelačné kudlanky. Přežijí berušky do té doby, než je vysvobodí záchranná výprava?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací