Mstitel (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 1. 7. 2021 ()

Synopse: Anton je, tedy býval, slavný divadelní herec, leč krutý život počal mu do cesty klásti proradné překážky. Například židli nebo díru, což si po čtrnácti pivech zkuste zdolat, vy kreténi.

Když ho ředitel divadla vyhodí z práce a jeho manželka chce z bytu, vezme Anton osud do svých rukou. A začne chlastat ještě víc. Rozjede se taková plejáda fantastických zážitků, výtvarných skvostů a (ne)chtěných vtipů, že vám záchvaty smíchu možná už zůstanou a budete muset na smací odvykačku. Srandičky mají ovšem jeden háček – Antonova manželka se tomu vůbec nesměje. A opustí ho i s jeho synkem Tomáškem, tátovým největším obdivovatelem. Anton v zoufalství (a kocovině) synkovi nakecá, že se chystá na misi na Mars, proto je tohle období tak těžký. A těžký období to teda ještě bude, že i let do Vesmíru bude proti existenci na Zemi pohoda. Ovšem kdo jiný z nás, nebojácných Čechů, by měl dokázat cestu na Mars než Anton?

Recenze:
Slavný divadelní herec Anton dostane kvůli průšvihům vyhazov. Nemůže sehnat novou práci, začne ještě víc pít, a nakonec ho opustí manželka. Aby celou situaci nějak vysvětlil svému synovi, vymyslí si, že se připravuje na cestu na Mars. Odchod rodiny však spustí ještě větší kolotoč neuvěřitelných zážitků způsobených alkoholovým opojením. Během toho se Anton zvládne pomstít řediteli divadla, zažije pořádnou party a připlete se k ruským agentům.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací