Můj kamarád drak (2016)

Film

muj_kamarad_drak_2016_plakat2

Režie:


Premiéra v ČR: 25. 8. 2016 ()Oficiální synopse:
Dlouhá léta udivoval starý řezbář, pan Meacham (Robert Redford), děti ze sousedství pohádkami o divokém drakovi, který žije hluboko v lesích severozápadního pobřeží Spojených států. Pro jeho dceru Grace (Bryce Dallas Howard), správkyni v místním národním parku, jsou jeho příběhy jen divokými historkami… dokud nepotká malého Peta (Oakes Fegley). Pete je záhadný, desetiletý chlapec, který nemá ani rodinu ani domov, a který tvrdí, že žije v lesích s obřím zeleným drakem jménem Elliot. A podle Petova popisu se Elliot v mnohém podobá drakovi z historek pana Meachama. Za pomoci Natalie (Oona Laurence), jedenáctileté dívenky, jejíž otec Jack (Wes Bentley) vlastní místní pilu, se Grace vydává zjistit, odkud se Pete vzal, kam patří a zda jeho drak existuje.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
muj_kamarad_drak_2016_plakat2

Pan Meacham (Robert Redford) byl vždy oblíbený u dětí ve svém městečku, protože uměl vykládat fantastické historky o svém setkání s drakem. Jako by to skutečně zažil. Jeho dcera Grace tomuto povídání jako malá bezmezně věřila, ale časem už je jen kvituje se shovívavým úsměvem. Změní její názor divoký chlapec Pete (Oakes Fegley), kterého náhodou objeví v lesích? Je drak Elliot jen jeho imaginárním kamarádem, nebo se on a její otec setkali se stejným úžasným zvířetem, které je mnohem víc než legendou ze starodávných příběhů? Vezměte své děti do kina a zjistěte to!


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací