Našrot (2013)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 14. 3. 2013 ()

Synopse: Jeffovi je právě 21 a plnoletost se musí pořádně oslavit. Zpít se na šrot se však nedoporučuje noc před největší zkouškou na medicíně. Scénáristé PAŘBY VE VEGAS a PAŘBY V BANGKOKU jsou zpět s další vykalenou komedií.

Recenze:
Jak už to tak bývá, trojice mladíků to tak trochu přežene s alkoholem a začíná Mission Impossible: Jak dostat do němoty zpitého studenta domů, i když nikdo netuší, kde vlastně bydlí. V tu ránu se začnou dít podivuhodné a hlavně nechutné věci. Prapodivné studijní spolky, vyšinuté feministky, úchylní vedoucí, ale i zvířata utržená ze řetězu. Příležitostí ke smíchu je nám ovšem servírováno málo, vícekrát si zakryjete zděšením ústa. Nebo si myslíte, že je zábavný pohled na francouzsky se líbající dvojici chlapů (Miles Teller, Skylar Astin) s ponožkou nasunutou na intimních partiích, zpomalené a do detailů podané zvracení při jízdě na mechanickém býkovy či bizona narážejícího do vřeštících studentů bez kapky slitování?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací