Nebezpečná laskavost (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 25. 10. 2018 ()

Synopse: Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean. Nebezpečný koktejl ve stylu filmů Dívka ve vlaku a Zmizelá Vám namíchá režisér Paul Feig.

Recenze:
Po populárních snímcích Zmizelá a Dívka ve vlaku přichází další film na motivy románu, jehož ústředním motivem je pohřešovaná (skoro) hlavní hrdinka. Po jejím osudu pátrá nejlepší kamarádka, která ji ovšem znala jen krátce. Čeká nás spousta zvratů a nikdy si nemůžeme být jisti, zda tu či onu postavu a její motivy opravdu dobře známe. Oproti dvěma zmíněným snímkům je Nebezpečná laskavost výrazně vtipnější a hravější, ale také méně vypilovaná k dokonalosti.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací