Noční návštěva (2020)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 21. 8. 2020 ()Oficiální synopse:
Co se stane, když ti parta zlodějů mezinárodního kalibru unese mámu a tátu? Prožiješ pěkně divokou noc, během které ti přijde vhod špionážní výbava.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Prázdniny se pomalu ale jistě blíží ke konci a nápady, jak doma zabavit ratolesti, vám možná už došly. Alternativou na program může být sledování příhodného filmu. Netflix nabízí Noční návštěvu, akční komedii s dětmi v hlavní roli, s pár známými tvářemi k tomu. Každý malý človíček dospěje do (dlouhé) životní fáze, kdy považuje své rodiče za trapné a nudné. Podobně je na tom i Kevin, co neustále fantazíruje, a jeho starší sestra Clancy, která se neumí moc prosadit. Jejich máma je v domácnosti a táta pekař. Jsou to samozřejmě opatrní a starostliví rodiče, jejichž zákazy a nařízení dětem pořádně otravují život. Celkem obyčejný večer se promění v šílené dobrodružství, když jsou oba uneseni. Kevin a Clancy spolu s přáteli se vydávají po jejich stopách, aby se je pokusili zachránit. A přitom odhalují, že rodiče vůbec nemusí být tak nudní, jak si mysleli.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací