Palm Springs (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 13. 8. 2020 ()

Synopse: Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany… Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky.

Recenze:
Americká streamovací služba Hulu vypustila do světa film, který na sebe strhl velkou pozornost. Jedná se o první celovečerní debut režiséra Maxe Barbakowa a o scénář se postaral Andy Siara. Oba toho na kontě ještě nemají tolik, ale nebojí se jít svou vlastní cestou, což se jim v tomto případě rozhodně vyplatilo.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací