Pasažéři (2016)

pasazeri_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 29. 12. 2016 ()

Synopse: Jennifer Lawrence a Chris Pratt představují dva pasažéry vesmírné lodi, která je má dopravit na jinou planetu, kde by měli začít nový život. Když je jejich hibernační kóje za záhadných okolností probudí o 90 let dříve, než loď dosáhne svého cíle, mění se ale rutinní cesta v souboj o přežití. Zatímco se Jim a Aurora snaží rozplést záhadu poruchy, která je vzbudila, zjišťují, že mezi nimi vzniká cosi více než přátelství a nejsou schopni odolávat nezměrné přitažlivosti, kterou jeden ke druhému cítí...až do okamžiku, kdy odhalí, že se celá loď ocitá na pokraji zničení, a zjistí skutečnou příčinu toho, proč byli probuzeni.

Recenze:
Budoucnost přináší nevídané možnosti. Lidstvo ovládlo část vesmíru a oblíbilo si meziplanetární cestování. Společnost Homestead nabízí za nemalý poplatek možnost začít na některé z planet nový život. Skupina 5000 zájemců zrovna míří na luxusním vesmírném plavidle Avalon na kolonii Homestead II, vzdálenou od Země 120 let. Cestující se podle plánu z hibernace probudí čtyři měsíce před přistáním a zpříjemní si konec plavby večírky, kinem, bazénem a dalšími zážitky, které loď nabízí. Na palubě se však pohybuje jediný muž, ostatní nehybně spí. Poprvé v historii selhalo hibernační lůžko a Jim Preston (Chris Pratt) se probudil o 90 let dříve.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací