Pátá loď (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 6. 4. 2017 ()

Synopse: I dětská hra se může stát něčím, co navždy změní život. Film vypráví příběh netradiční dětské rodiny inspirovaný skutečnou událostí. Malá Jarka má mámu, která nechce být mámou. Zoufale hledá lásku a nachází ji náhodou, když za zvláštních okolností vezme dvě batolata do opuštěné zahradní chatky. Její skutek je dojemným a dětsky upřímným pokusem napravit svět dospělých svojí hrou na rodinu, jakou by chtěla mít.

Recenze:
Desetiletá Jarka žije v chudé domácnosti s maminkou a babičkou, kde se o ní nikdo příliš nestará. Její máma nechce být máma a babička je příliš stará a nemocná na to, aby něco podnikla. Jednoho dne však nachází útěchu v podobě dvou batolat, která se jí dostanou do péče po sledu nečekaných událostí. Začne se o ně sama ve své skrýši potají starat. Přidá se k ní i kamarád Kristián, a tak spolu utvoří takovou malou celkem netradiční rodinku. Rodinu, kterou Jarka nikdy neměla a teď si jí vysnila. Vytvoří si svůj vlastní svět, ve kterém začnou žít a pomalu zapomínat na realitu.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací