Králíček Petr (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 22. 3. 2018 ()

Synopse: Rebelský králíček Petr žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní - a už vůbec ne se zvířaty. A tak začíná bizarní válka o teritorium - mezi ním a obyvateli zahrady.

Recenze:
Králíček Petr se ničeho nezalekne: se stejným klidem provokuje lišku i řádí v zeleninové zahrádce starého pana McGregora (Sam Neill k nepoznání). Petr a jeho tři sestry osiřely právě kvůli němu. Jednoho dne mrzutý děda zemře a zvířátka se musí postavit novému nepříteli, dědici domu, který má mnohem více elánu a energie. Thomas McGregor (Domhnall Gleeson) se se svým vzdáleným strýčkem neznal, ale odpor k živočichům, kteří kradou úrodu ze zahrádky, mají rozhodně společný. A protože tento zhýčkaný Londýňan zrovna přišel o práci, je mu celkem jedno, kolik času na venkově stráví. To pro králíky ani ostatní zvířátka není dobrá zpráva, a tak začne nemilosrdná zeleninová válka.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací