Piraňa 3D (2010)

Režie:
Premiéra v ČR: 7. 10. 2010 ()

Synopse: 3D konečně ukáže zuby!

Každým rokem se o jarních prázdninách počet obyvatel u ospalého jezera Victoria rozroste z 5 na 50 tisíc. Ve výhni slunce se tu rozjede hlučná zábava se spoustou alkoholu a mejdan roku může začít! Letos to ale nebudou jen těžká rána po večírku a stížnosti od sousedů, čeho by se účastníci měli obávat. Nenadálé zemětřesení na mořském dně probudilo predátora, pro kterého jsou účastníci mejdanu skvělou a snadnou kořistí. Dokážou se bezstarostní teenageři, kteří myslí jen na sex a alkohol, zmobilizovat a společnými silami zabránit novým ostrozubým obyvatelům resortu, aby si z nich udělali večeři?

Recenze:
Pokud Vám vadí krev, pohled na na lidské orgány zblízka a některým puritánštějším divákům nahota, vyhněte se tomuto filmu velkým obloukem. Alexandre Aja si opravdu servítky nebere a nikým ani ničím se neomezuje. Krev tu teče proudem, lidské maso se ožírá jako kuřecí skelet vytažený z polévky a vnadné krásky natřásají své přednosti přes celé plátno. A to vše ve 3D! Pánové si zde opravdu přijdou na své.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací