Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni (2018)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 9. 8. 2018 ()Oficiální synopse:
Aja je fakír z malé indické vesničky. Místo zvláštních fakírských schopností disponuje vybroušenými triky a talentem podvodníčka. Jeho matka ho vyšle na tajemnou misi – má v Paříži navštívit Eiffelovu věž. Neshoda s excentrickým taxikářem Aju zanechá kousek od Paříže, v obchodě Ikea. Tam potkává tu nejkrásnější ženu, jakou kdy viděl, okouzlující Marii. Ale jeho naděje na lásku je zmařená, když v Ikei náhodou uvízne ve skříni, která je i s ním zabalena a odeslána do Anglie. Tak začíná Ajova nedobrovolná, ale o to bláznivější cesta čtyřmi kouty Evropy.

Film PODIVUHODNÁ CESTA FAKÍRA je natočen podle knihy Puértolase Romaina, která se po svém vydání stala celosvětovým bestsellerem.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

V Paříži prý působí kouzla lásky mocněji než kdekoli jinde na světě. Pravda nebo výmysl? Chudý kouzelník a fakír Aja z malé indické vesničky divákům ukazuje, že i když na mýtu přeci jen něco bude, záleží především na nás, jaký osud si zvolíme.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací