Poslouchej (2019)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 14. 5. 2020 ()

Synopse: Snímek vypráví příběh mladého páru, který vyráží na výlet, aby jejich vztahu dodali novou energii, protože se zdá, že už se vyčerpal a spěje k zániku. Dívka má navíc silné podezření, že jí je partner nevěrný, ale nemá pro to důkazy. Partnerovo koketní chování vůči jiným ženám ji v tom však utvrzuje. Během cesty, kdy její partner spí, uslyší v autě hlas a jak se záhy ukáže, jde o hlas mužovy milenky. Ta se dokonce dívce začne zjevovat. Je to jen noční můra, halucinace, nebo snad její partner skrývá daleko hrůznější tajemství, než jsou občasné zálety? Jak ubíhají kilometry, atmosféra houstne a ve chvíli, kdy dívka záhadu rozluští, jí začne jít o život.

Recenze:
Ve snímku Poslouchej sledujeme mladý pár, Elišku a Adama, který jede na výlet, kde plánuje zotavit svůj porouchaný vztah. Eliška však má již delší dobu podezření, že jí Adam podvádí. To se zesilní, když se jí od jednoho večera začne zjevovat tajemná žena, která má k Adamovi údajně pouto a Eliška začíná o svém příteli odkrývat nové skutečnosti.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací