Prázdniny v Provence (2016)

prazdniny_v_provence_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 15. 9. 2016 ()

Synopse: Kamarádi, letní lásky a Prázdniny v Provence.

Léto neskončilo, zábava trvá. Vojta Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek se po zimní komedii Padesátka vrací na plátna kin s letní atmosférou a s francouzskou vůní v komedii Prázdniny v Provence. Režisér Vladimír Michálek je obsadil do rolí tří kamarádů a členů hudební skupiny, kteří utečou před svojí manažerkou až do slunné Francie k tetě jednoho z nich. Trochu se poflakují, hodně si užívají a taky potkají krásnou a sympatickou dívku, která umí lámat srdce. Každý z velké trojky kámošů je jiný, společně pak vrství více či méně šílené situace. Zavilý hulič marihuany, hláškující filosof a nesmělý basák dělají všechno ve větším, než malém množství.

Recenze:
Tři kamarádi v podání Vojty Kotka, Jakuba Prachaře a Kryštofa Hádka se vypotácí z dodávky jejich hudební kapely. Nejdříve se zdá, že prostě pořádně zakalili a teď vůbec neví, kde jsou. Opak je kupodivu pravdou, vydali se zcela úmyslně na výlet na jih Francie za tetou jednoho z nich (Jana Krausová). Nebo možná lépe řečeno na útěk před povinnostmi, se kterými je štve jejich hysterická manažerka (Eva Leimbergerová), což se sice dovíme mnohem později, ale ani tehdy to není důležité.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací