Red 2 (2013)

Režie:
Premiéra v ČR: 1. 8. 2013 ()

Synopse: Ti nejlepší nikdy neodpočívají. Úspěšná komedie RED ( Retired Extremely Dangerous ) o vysloužilých agentech, kteří rozhodně nezrezivěli a umějí kousat, se vrací. Trojice Bruce Willis, John Malkovich a Helen Mirren budou mít v pokračování velmi exklusivní posily. V RED 2 si užijeme i Anthony Hopkinse nebo Catherine Zetu-Jones.

Recenze:
Herecká nabídka je více než slibná. Teď jen záleží, zda se postavy (jak jinak než při záchraně Země) poflakují z bodu A do bodu B nezáživnou chůzí, jízdou či letem, nebo nám předvádí něco víc. I když RED 2 velmi staví na předchozím stylu, překvapí svou energií a hustotou hlášek. „Starouškové“ opět dokazují to, že označení „dědo“ či „babi“ se k nim opravdu nehodí a nejeden holobrádek se má od nich co učit. Sice nerozdávají údery až s takovou grácií a lehkostí jako kdysi, ale vždy se z maléru vylížou a ještě při tom zvládnou řešit milostné trable. Hold, zachránit svět s hláškou na rtech, tomu se říká stará dobrá škola.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací