Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Film

resident_evil_posledni_kapitola_2016_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 26. 1. 2017 ()Oficiální synopse:
Na filmová plátna míří závěrečný díl nejúspěšnější filmové série na motivy videoher, která celosvětově utržila přes 1 miliardu dolarů a inspirovala se úspěšnou herní sérií společnosti Capcom.

Film přímo navazuje na události snímku Resident Evil: Odveta. Alice (Milla Jovovich) jako jediná přežije klíčový střet s nemrtvými, který měl rozhodnout o osudu lidstva. Nyní se Alice musí vrátit tam, kde celá katastrofa začala - do podzemního komplexu Hive v Raccoon City, kde společnost Umbrella Corporation hromadí své síly a chystá finální útok proti posledním hrstkám lidí, kterým se apokalypsu dosud podařilo přežít.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
resident_evil_posledni_kapitola_2016_plakat

Děj bezprostředně navazuje na události předchozího snímku. Je opět na Alice, aby zachránila situaci a tentokrát i celý svět. Chce-li tak ovšem učinit, musí se vrátit na místo činu. Na místo, kde celá katastrofa před několika lety začala, musí jet do podzemního komplexu Hive v Raccoon City. Zde leží klíč, který odhalí všechna předchozí tajemství, a jediná naděje ke spáse lidstva, protilék k T-viru, kterým Umbrella Corporation způsobila celé neštěstí. Na cestě za záchranou se Alice setkává se starými nepřáteli, kteří se jí snaží zkřížit plány, po ruce má ovšem skupinu spojenců odhodlaných jí v jejím cíli pomoci.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací