Rodinka (2010)

Režie:
Premiéra v ČR: 9. 12. 2010 ()

Synopse: Rodinná komedie o příhodách z domu, kam se vejdou všichni bez rozdílu věku!

Želvičky, rozepsané detektivky, taneční pro dospělé, vražda na pět způsobů, cappuccino se šlehačkou a jedno velké stěhování z Ameriky do Čech... To vše a ještě mnohem více prožívají hrdinové v laskavé (rodinné) komedii Rodinka. Soužití několika generací přináší kuriózní situace. Ztřeštěná puberťačka, pěstitel orchidejí na penzi, vášnivý kutil s katastrofálními následky, studentka univerzity třetího věku, které se stále zapalují lýtka, archeolog bez práce a další členové docela normální a přesto krásně praštěné (bláznivé) RODINKY, se rádi sejdou za každých okolností u společného stolu, ke kterému se vždy dají přidat další židle... RODINKA, ta pravá, od FAN VAVŘINCOVÉ, autorky legendárního tv seriálu Taková normální rodinka, která si vás získá sympatickými hrdiny a jejich originálním smyslem pro humor a vzájemnou toleranci.

Recenze:
Zkrátím to, abychom to utrpení měli za sebou. Z “filmu” doslova čpí, že nebyl určen pro kino a jedná se o televizní seriál. Jediný klad na Rodince je herecké obsazení. Pokud si nechcete zkazit pohodovou vánoční náladu, zůstaňte raději doma a počkejte si na seriál.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací