Rohy (2013)

Režie:
Premiéra v ČR: 5. 12. 2020 ()

Synopse: Ig Perrish (Daniel Radcliffe) měl skvělý život, bohatou rodinu, i ženu svých snů, krásnou rusovlásku Merrin Williamsovou. Merrin byla však za neobjasněných okolností zavražděna. Z Iga je najednou hlavní podezřelý a nikdo, ani vlastní rodina, v jeho nevinu nevěří. Zlomený a neprávem obviněn žije ze dne na den a své neštěstí zahání alkoholem. Jednoho dne se probudí a zjistí, že na čele mu vyrůstají podivné rohy. Že by to bylo znamení a podaří se mu vraha vypátrat? Spolu s rohy totiž získal zvláštní schopnost a rozhodne se udělat vše pro to, aby vraha své lásky našel.

Recenze:
Zatoužili jste někdy po tom, aby vám každý říkal pravdu? Ig Perrish (Daniel Radcliffe) tuto výjimečnou schopnost má. Není to však jen tak. Poté, co někdo zavraždí jeho překrásnou přítelkyni se mu na hlavě jednoho rána objeví podivné rohy. A Ig si brzy uvědomí, že právě díky nim bude možná schopný vypátrat, kdo připravil o život jeho životní lásku.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací