Pod rouškou noci (2016)

pod_rouskou_noci_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 12. 1. 2017 ()

Synopse: Děj filmu je zasazen do bouřlivých 20. let minulého století, kdy ani prohibice nezastavila tok kořalky v ilegální síti gangstery provozovaných náleven. Režie a scénáře se ujal držitel Oscara Ben Affleck.

Recenze:
Joseph „Joe“ Coughlin (Ben Affleck) se po traumatických zážitcích z první světové války protlouká životem jako obyčejný zloděj, přestože je jeho otec Thomas (Brendan Gleeson) uznávaný policejní důstojník. Mezi přepadáváním bank a okrádáním si užívá románek s promiskuitní Emmou (Sienna Miller). Jenže pletky s milenkou místního mafiánského bosse Alberta Whitea (Robert Glenister) nemůžou dopadnout dobře. Před smrtelným úderem Whiteových mlátiček ho zachrání policie, která po něj v tu dobu intenzivně pátrala kvůli vraždě několika policistů. Po odbytí minimálního trestu (díky, tati) chce Joe jediné. Pomstu za Emmu, kterou White údajně zabil tentýž večer, jak to měl v plánu s ním.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací