Rozbitý robot Ron (2021)

Režie: , ,
Premiéra v ČR: 21. 10. 2021 ()

Synopse: Animovaný snímek Rozbitý robot Ron vypráví příběh trochu osamělého dvanáctiletého sedmáka Barneyho a Rona, jeho nového chodícího, mluvícího a zcela digitálního přítele, který má být, alespoň podle reklamy, „nejlepší kamarád robot“. Avšak roztomilý robot Ron není úplně v pořádku a zdá se, že je rozbitý. Na pozadí doby svázané sociálními sítěmi a prodchnuté digitálními vztahy chlapec a robot prožívají nevšední a laskavé dobrodružství, během kterého zjišťují, že pravé přátelství netkví v dokonalosti.

Recenze:
Letošní rok je na filmové premiéry velmi bohatý, kvalitních animovaných filmů se české publikum, kromě oscarové Duše a pokračování Croodsových, tolik nedočkalo. O to víc potěší nenápadná říjnová novinka studia 20th Century s přehledným názvem Rozbitý robot Ron, společné dílo Sarah Smith (Velká vánoční jízda) a Jean-Philippe Vinea (Kung-fu Panda 3).

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací