Sestra II (2023)

Režie:
Premiéra v ČR: 7. 9. 2023 ()

Synopse: Největší zlo ze světa filmů V zajetí démonů je zpět.

1956 - Francie. Je zavražděn kněz. Šíří se zlo. Pokračování celosvětového hitu sleduje sestru Irenu, která se opět střetává s démonickou jeptiškou Valakem.

Recenze:
Po událostech v rumunské Cartě se sestra Irene uchýlila do pozadí. Její poklidný život v klášteře však netrvá dlouho. Záhadné zlo zabijí kněze po celém světě a Irene je jediná, kdo tomu může přijít na kloub. Vypadá to totiž, že démon Valak se vrátil a jde po cenné relikvii. A klíčem ke všemu se zdá být Maurice „Frenchie“, Irenin společník z Carty.

Tak se prezentuje pokračování hororu Sestra, které vychází přesně pět let po prvním snímku a v době desátého výročí V zajetí démonů, kde se démon Valak objevil poprvé. V zajetí démonů také odstartovalo celou hororovou sérii filmů, kam patří i trilogie Annabelle nebo právě Sestra. Režie Sestry II se ujal Michael Chaves, který stojí u za dalšími snímky série jako je V zajetí démonů 2: Na Ďáblův příkaz a La Llorona: Prokletá žena. Na scénáři se pak podílela trojice Ian Goldberg, Richard Naing a Akela Cooper. A v tom je právě ten háček.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací