Sex ve městě 2 (2010)

Režie:
Premiéra v ČR: 3. 6. 2010 ()

Synopse: Zábava, móda, přátelství – nejen toto všechno znovu přináší film Sex ve městě 2, ve kterém se vrací Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) a Miranda (Cynthia Nixon). Poznejte jejich životy a lásky po dvou letech v pokračování, které opravdu září. Co se stane po tom, co řeknete své „Ano“? Život je takový, jaký si ho dámy vždycky přály, ale nebyl by to „Sex ve městě”, kdyby život neměl v záloze pár překvapení... Tentokrát v podobě úžasného dobrodružství plného slunce, které čtveřici žen přímo smete z New Yorku do jednoho z nejluxusnějších exotických míst na zemi, kde party nikdy nekončí a něco tajemného je za každým rohem. Je to únik, který přicházi v ten pravý okamžik pro všechny čtyři kamarádky, které bojují proti tradiční roli manželství, mateřství a věcí s nimi spojených. Koneckonců, někdy si prostě musíte jen vyrazit ven na dámskou jízdu.

Recenze:
Ale některé problémy, které se zde řeší, jsou vtipné. Charlottiny radosti a strasti jako rodiče. Má chůvu na plný úvazek, a přesto se z péče o děti hroutí a nechápe, jak to některé matky bez pomocné síly mohou zvládnout. I když mít chůvu, mladou a bez podprsenky, má také své mouchy. Dalším příkladem je “nudné” Carriino manželství. Vás by snad nenaštvalo, kdyby manžel nechtěl chodit každý večer ven a dal dvakrát do týdne přednost přinesené večeři u televize na gauči?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací