Short Skin (2014)

short_skin_2014_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 7. 7. 2016 ()

Synopse: „Láska nemusí vždycky bolet.”

Slibný debut Duccia Chiariniho je křehkým příběhem o dospívání, hledání lásky a zúžení předkožky.

Slibný (a částečně autobiografický) debut Prci, prci, chobotničky talentovaného italského režiséra Duccia Chiariniho je důvtipnou kombinací rodinného dramatu, klasického příběhu o dospívání a originální letní love story. Hrdinou snímku je sedmnáctiletý citlivý mladík Edoardo, který má, jak už název napovídá, problém s fimózou (zúžením předkožky). Tato skutečnost ho výrazně limituje v sexuálních dobrodružstvích, která ho momentálně zajímají zdaleka nejvíc. Režisérův inteligentní mix humoru a dramatu těží z civilního, realistického scénáře a znamenitě vystihuje mužskou zranitelnost. Prci, prci, chobotničky nabízí vylehčenou prázdninovou zábavu, ale zároveň nás učí cosi podstatného o odvaze, improvizaci a překonávání vlastní nejistoty.

Recenze:
Jestli něco zajímá dospívajícího muže ze všeho nejvíc, budou to nejspíš ženy. Jinak to nemá ani sedmnáctiletý Edoardo, hrdina italského snímku Short Skin. Jediný malý rozdíl oproti ostatním chlapcům ale přece jen nalézt lze. Edo, jak ho zkráceně oslovuje jeho rodina a přátelé, trpí fimózou (zúžením předkožky), všechny milostné hrátky se tak pro něj stávají nesnesitelně bolestivými.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací