Šíleně bohatí Asiati (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: není stanoveno

Synopse: Snímek Šíleně bohatí Asiati, inspirovaný celosvětově úspěšným bestsellerem spisovatele Kevina Kwana, sleduje rodilou Newyorčanku Rachel Chuovou, která doprovází svého dlouholetého přítele Nicka Younga na svatbu jeho nejlepšího kamaráda do Singapuru. Rachel, nadšená ze své první návštěvy Asie, ale nervózní ze setkání s Nickovou rodinou, vůbec není připravená na to, že jí její snoubenec o sobě zapomněl sdělit několik důležitých detailů. Ukáže se, že není jen potomkem jedné z nejbohatších rodin, ale také jednou z nejlepších partií v zemi. Když se Rachel ukazuje na veřejnosti po Nickově boku, stává se trnem v oku nejen žárlivým nápadnicím, ale především Nickově vlastní matce. A záhy je nad slunce jasné, že i když vám peníze lásku nezaručí, rozhodně můžou všechno pořádně zkomplikovat.

Recenze:
Jaké to je, když je váš milý zbohatlík? Přesně to zjišťuje Rachel Chu. Jednoho dne je s přítelem Nickem Youngem pozvána na svatbu jeho nejlepšího kamaráda. Ta se koná v Singapuru. Zde se Rachel seznamuje s Nickovou rodinou a dozvídá se, jak moc bohatý je. Rachel však pochází z prosté rodiny. Bude to problém pro Nickovu upjatou matku? Nebohá Rachel se tak náhle stává středem pozornosti a její vztah s Nickem je náhle pod drobnohledem skoro celé Číny.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací