Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

sin_city_2_poster_t
Režie: ,
Premiéra v ČR: 4. 9. 2014 ()

Synopse: Je další horká noc. Bezvětrná a vyprahlá . Dwight (Josh Brolin) hloubá o tom, na kolik způsobů to v životě zvoral a co by dal za to, kdyby dostal šanci začít znova s čistým štítem. Vtom mu zavolá jeho osudová žena Ava (Eva Green) a požádá ho, aby jí ochránil před násilnickým manželem. Dwight však netuší, že Ava má úplně jiné úmysly.

Marv (Mickey Rourke) se probudí na dálnici, obklopen několika mrtvými těly a ani za nic si nemůže vzpomenout, kde se tam vzal.

Sebevědomý gambler Johnny (Joseph Gordon-Levitt) chce ve hře porazit největšího padoucha ve městě, senátora Roarka. Zahrává si ale s nebezpečným mužem a události se vymknou kontrole.

Striptérka Nancy (Jessica Alba) se jen těžce vyrovnává se smrtí Johna Hartigana (Bruce Willis) a je odhodlaná jeho smrt pomstít za každou cenu.

V pokračování kultovního snímku Sin City se v několika propojených povídkách vracíme do města hříchu, plného kriminálníků, zkorumpovaných policistů, zabijáků a sexy žen. Tentokrát i ve 3D.

Recenze:
Zajisté si pamatujete, jaké to bylo, když jsme navštívili město hříchu poprvé. To, co uchvátilo nespočet čtenářů komiksu, nás okouzlilo i na velkém plátně. Svůdné striptérky, levné děvky, zkorumpovaní policisté i státníci, drsní chlápci a úchylné postavičky, jejichž osudy se navzájem proplétaly, až vytvořily nezapomenutelný a vzrušující obraz.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací