Skyfall (2012)

Režie:
Premiéra v ČR: 26. 10. 2012 ()

Synopse: Daniel Craig je zpět jako Agent 007 v nové, v pořadí již 23-té bondovce s názvem SKYFALL. Tentokrát bude Bondova loajalita vůči M (Judi Dench) vystavena nelehké zkoušce, když ji začne pronásledovat její vlastní minulost. 007 musí vystopovat a zneškodnit narůstající hrozbu, ať už ho to stojí cokoliv.

Recenze:
Když už tedy hlavního hrdinu dostaneme jen tak napůl, co ústřední záporák? Javier Bardem a jeho blonďatý Silva zajisté patří ke kladům Skyfallu. Je správně úlisný, prohnaný, krutý a ujetý. I když Barden trochu přehrává, ví, co se od něho očekává a vytváří dokonalou postavičku, která nebude zapomenuta. Na rozdíl od Mathieu Amalric a jeho Greena kvičícího jako podsvinče. Co bude hlavní náplní filmu a cílem téměř nesplnitelné mise samozřejmě neprozradím, ale malou poznámku si zkrátka odpustit nemohu. Určitě si sebou vezměte do kina sladký bonbon, ať můžete přebít nahořklou pachuť.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací