Skyfall (2012)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 26. 10. 2012 ()Oficiální synopse:
Daniel Craig je zpět jako Agent 007 v nové, v pořadí již 23-té bondovce s názvem SKYFALL. Tentokrát bude Bondova loajalita vůči M (Judi Dench) vystavena nelehké zkoušce, když ji začne pronásledovat její vlastní minulost. 007 musí vystopovat a zneškodnit narůstající hrozbu, ať už ho to stojí cokoliv.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Když už tedy hlavního hrdinu dostaneme jen tak napůl, co ústřední záporák? Javier Bardem a jeho blonďatý Silva zajisté patří ke kladům Skyfallu. Je správně úlisný, prohnaný, krutý a ujetý. I když Barden trochu přehrává, ví, co se od něho očekává a vytváří dokonalou postavičku, která nebude zapomenuta. Na rozdíl od Mathieu Amalric a jeho Greena kvičícího jako podsvinče. Co bude hlavní náplní filmu a cílem téměř nesplnitelné mise samozřejmě neprozradím, ale malou poznámku si zkrátka odpustit nemohu. Určitě si sebou vezměte do kina sladký bonbon, ať můžete přebít nahořklou pachuť.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací