Sněhurka (2012)

Režie:
Premiéra v ČR: 5. 4. 2012 ()

Synopse: Zlé královně (Julia Roberts) se podařilo získat vládu nad královstvím. Uprchlá princezna (Lily Collins) se však svého výsostního práva jen tak snadno nevzdá a rozhodne se jednat. Za pomoci sedmi vynalézavých trpaslíků začíná plánovat odvetu. Sněhurka ožívá v novém dobrodružném příběhu plném lásky, ale i žárlivosti a zrady.

Recenze:
Nejdůležitější a nejmarkantnější ingredienci jsem zatím skoro nezmínila. Humor. Téměř ze všeho a z každé postavy si nová Sněhurka dělá legraci. Někdy se jedná o drobné narážky a vtípky, jindy se dočkáte doslova exploze, která je vlezná jak štěnice. Možná si budete říkat: „Není to už trochu moc?“ A je jen na vás, jak sami sobě odpovíte. Samozřejmě i zde, jako v každém druhém filmu, najdete množství logických kopanců, ale v záplavě audio-vizuálních vjemů je nebudete mít mnoho času řešit.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací