Spider-Man: Bez domova (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 15. 12. 2021 ()

Synopse: Vůbec poprvé ve filmové historii je odhalena totožnost Spider-Mana a náš dobrý soused již nedokáže oddělit svou zodpovědnost superhrdiny od běžného života, čímž se jeho nebližší ocitnou ve velkém nebezpečí. Spider-Man požádá Doctora Strange, aby mu pomohl jeho tajemství obnovit. Kouzlo však způsobí v realitě obrovskou trhlinu, jíž do světa proniknou ti nejmocnější zloduši, kteří kdy bojovali se Spider-Manem v jiných vesmírech. Peter tak musí překonat svou doposud největší výzvu, která navždy změní nejen jeho budoucnost, ale i budoucnost paralelních světů.

Recenze:
Spider-Man: Bez domova, třetí pokračování úspěšné marvelovské série, se konečně, po několika covidových odkladech, přiřítilo do kin a je to vskutku něco. Tvůrci si pro fanoušky připravili zaslouženou nabitou podívanou, která rozhodně nezklame ani ty nejzatvrzelejší příznivce. Režisér John Watts a scenáristé Chris McKenna a Erik Sommers přivádějí k životu všechny nejbujnější nápady, jaké si jen příznivci pavoučího muže mohli vysnít. Zkrátka nový Spider-Man přináší přesně to, co jsme od něj všichni očekávali, a možná i, v některých ohledech, ještě mnohem více.

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací