Spider-Man: Homecoming (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 6. 7. 2017 ()

Synopse: Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu - což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil - ale když se objevuje nový padouch Vulture (Michael Keaton), ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečně důležité.

Recenze:
Když se skupinka zlodějíčků dostane k mimozemským zbraním ponechaným na Zemi a začne je kombinovat s těmi pozemskými, vyrobí tak zbraně hromadného ničení a přijde na skvělý kšeft. O pár let později se na scéně objevuje mladý dobrodruh Peter Parker, klučina, kterého pokousal radioaktivní pavouk a stal se tak superhrdinou pojmenovaným Spider-Man. Ten shodou okolností padouchy s destruktivními zbraněmi objeví a rozhodne se je zastavit. Na své cestě však objevuje, že být hrdinou znamená mnohem víc než supermoderní oblek a nejlepší technologie, kterou mu poskytuje Tony Stark. Mladý Peter tak zjišťuje, jaké to doopravdy je být superhrdinou.

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací