Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 18. 12. 2019 ()Oficiální synopse:
Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:
Teaser Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Tým v čele s režisérem J. J. Abramsem, který se do předaleké galaxie vrací po snímku Síla se probouzí, nám přináší zakončení této filmové série. Abramsovi a spol. se povedlo sepsat poměrně konzistentní scénář, ve kterém zakončili všechny rozdělané dějové linie z předchozích filmů. Je také poměrně patrné, že tvůrci vsadili na jistotu a zvolili osvědčené prvky a témata, kterými se zkrátka zavděčí. Zdá se také, že se poučili z předešlého Posledního z Jediů, který u některých fanoušků poměrně ostře neuspěl. Vlastně to chvílemi skoro působí, jako by tuto předchozí epizodu tak trochu ignorovali, a je jasné proč. Víceméně lze tento film pochopit i bez znalosti dílu, který byl před ním (není to sice ideální, ale opravdu si bez toho člověk může vystačit).


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací