Sucker Punch (2011)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 31. 3. 2011 ()Oficiální synopse:
Epická akční fantasy podívaná nás zavede do smyšleného světa mladé dívky, jejíž snový svět poskytuje únik z temné reality. Nelimitovaná hranicemi času a prostoru může jít kamkoli si její mysl zamane. Jenže neuvěřitelná dobrodružství jaksi smazávají hranice mezi skutečností a fantazií... s možná tragickými následky.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Právě jsme se dostali k jednomu z problémů. Rozpolcenost. Na jednu stranu se film snaží hrát na citlivou notu diváka a snaží se být až příliš vážným a hned za rohem obrátí o 180 stupňů. Scény na plátně se budou přibližovat snům „sjetého puberťáka“, který je fandou akčních béček a před spaním si listuje playboyem s fetišistickou tématikou. Říkáte, že to nezní špatně? Máte pravdu, nezní, ale všeho moc škodí. I když každá bojová scéna je jiná, je svým způsobem stejná jak ta předchozí. Přijde několik spoře oděných křehkých dívek, všem nakopou zadek a konec. Za chvíli se tento scénář chtě nechtě okouká. Navíc Sucker Punch velmi uškodil rating.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací