Svatba mezi citróny (2012)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 15. 11. 2012 ()Oficiální synopse:
Po filmu Lepší svět, oceněném Oscarem, přichází režisérka Susanne Bier s mimořádnou romantickou komedií, která splňuje všechny definice tohoto žánru, přestože se nebojí ani vážných témat. Dvě velmi odlišné rodiny se setkávají v nádherné staré italské vile uprostřed citrónového sadu na pobřeží moře. Důvodem setkání je svatba krátce zamilované dvojice. Setkání rodiných příslušníků, starých lásek a kamarádů vynese na povrch spoustu vášní. Susanne Bier ve svém novém filmu Svatba mezi citróny spojila s citem a jistotou téma lásky, absurditu, humor, břitké dialogy, jemně vykreslené charaktery a zdánlivě jednoduché životní pravdy. Všechno, co je opravdu potřeba k šťastnému životu, je láska. I když si myslíme, že je po všem, možná všechno teprve začíná. V hlavních rolích Pierce Brosnan a Trine Dyrholm.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Když to vyvážíme krásnou scenérií a hudbou, zjistíme, že vlastně skoro vše teoreticky funguje správně. Jenže scénář a příběh jsou silnou Achillovou patou. Ne proto, že by něco z toho bylo nějak hrozné, spíš se obojí z většiny snadno zapomene a skoro dvě hodiny jsou vzhledem k námětu překvapivě moc. Naštěstí vám nejedna hřejivá vzpomínka přece jen zůstane.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací