Ta druhá (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 8. 5. 2020 ()

Synopse: Tim žije v tom, že pozval na Havaj ženu svých snů. Když zjistí, že místo ní omylem pozval ženskou, se kterou zažil šílené rande naslepo, je už pozdě.

Recenze:
Jakmile se objeví v úvodu logo americké produkční společnosti Happy Madison, kterou před lety založil herec a komik Adam Sandler, je dopředu jasné, co můžeme očekávat. Většina kousků z této dílny sice hraničí s trapností, ale některé z nich skutečně pobaví. Tento konkrétní snímek bohužel onu mez často překračuje. Timothy Morris je poněkud upjatý, ale vážený zaměstnanec jedné obchodní firmy. Stále nemůže zapomenout na svou bývalou snoubenku. Když má rande naslepo s bláznivou Melissou, zvanou Missy, se zděšením uteče. O tři měsíce později potká na letišti ženu svých snů se stejným jménem. Pozve ji na firemní pobyt na Havaj, ale jaksi si poplete kontakty a omylem pozve někoho jiného.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací