Tajná posedlost (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 18. 7. 2019 ()

Synopse: Jennifer se po traumatizujícím napadení probudí s výpadkem paměti. Její oddaný manžel o ni pečuje. Jennifer si ale brzy uvědomí, že nebezpečí zdaleka nepominulo.

Recenze:
Hlavní hrdinka Jennifer (Brenda Song) měla nehodu, po které ztratila paměť. V nemocnici si ji vyzvedne pohledný manžel (Mike Vogel) a odjedou do jejich luxusního domu v lesích. Zranění po nehodě jí neumožňují se příliš pohybovat a ani vzpomínky se stále nevrací. Jennifer nemá žádnou práci, její auto zmizelo, neshání se po ní žádní přátelé nebo příbuzní, na mobilu věčně není signál. Vážně je tohle život, který vedla před nehodou? Ne, je jasné, že ne, protože úvod, který nás má vtáhnout do děje, je jako vystřižený z hororu. K naší smůle ovšem hrdinka počáteční vražednou honičku přežije a my s ní budeme muset strávit hodinu a půl, abychom se dozvěděli… absolutně nic nového.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací