Talisman (2012)

Režie:
Premiéra v ČR: 19. 4. 2012 ()

Synopse: Seržant americké námořní pěchoty Logan Thibault (Efron) se vrací ze své třetí mise v Iráku, s jedinou věcí, kterou zde našel - fotografií ženy, která ho podle jeho slov držela při životě. Zjistí, že žena na fotce se jmenuje Beth, vydá se ji hledat a najde její adresu a jednoho dne se objeví přede dveřmi. Nechá se najmout do psí ho centra , který její rodina vede. I když mu Beth zpočátku nevěří a už má sama komplikací v životě dost, rozvine se mezi nimi románek, který dává Loganovi naději, že Beth by mohla pro něj znamenat více, než jen obrázek pro štěstí.

Recenze:
Vzhledem k tomu, že se jedná o romanticko-dramatický počin na motivy díla Nicholase Sparkse, je děj filmu poměrně očekávatelný. Do určitého bodu snímku odhadujete, kdy nastane nějaká tragédie, ale brzy buď víte, nebo minimálně tušíte, kvůli čemu nebo komu vám ukápne slzička. Neubráníte se ani smíchu, který je plánovaný jen částečně. Bez menších milostných klišé se romantické filmy sice neobejdou, ale trochu inovace by se občas hodilo.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací