Tenkrát podruhé (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 2. 1. 2020 ()

Synopse: Jakou dobu byste chtěli zažít, kdybyste měli tu možnost? Před tuto otázku je postaven Victor, když od svého syna dostane dárkový poukaz agentury Time Travelers. Ta s pomocí filmových kulis a herců dokáže zinscenovat jakoukoli epochu a zprostředkovat svým klientům setkání se slavnými osobnostmi dějin dle jejich přání. Zatímco jiní zákazníci se chtějí podívat na dvůr Ludvíka XVI. či povečeřet s Hitlerem, Victor touží vrátit se do nespoutaných sedmdesátých let, a ještě jednou prožít první rande se svou ženou – dobu, kdy v něm dokázala vidět víc než jen nudného páprdu v pruhovaném pyžamu. Chytrá a zábavná love story vypráví o tom, co by se mohlo stát, kdybychom si mohli zopakovat ty nejkrásnější okamžiky. Je to potřeba k tomu, abychom se znovu zamilovali?

Recenze:
A jaký moment ve vašem životě byste si chtěli zopakovat? Přesně před tuto otázku je postaven Victor, když od svého syna dostane dárkový poukaz firmy Time Travelers. Ta za pomocí věrohodných filmových kulis, masek a herců dokáže své zákazníky přenést, do jakékoliv doby chtějí. Zatímco většina si přeje setkat se známými historickými osobnosti, Victor se touží vrátit do nespoutaných sedmdesátých let, konkrétně do dne, kdy se poprvé seznámil se svou ženou a zamiloval se do ní. Chce ještě jednou prožít jejich první rande a vrátit se do doby, kdy v něm viděla více než jen páprdu v pruhovaném pyžamu. A Victor se díky autentickým kulisám a dobře odvedené práci filmařů, opět zamilovává.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací