Pěkně blbě (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 13. 7. 2017 ()

Synopse: Kumail je stand-up komik, příležitostný řidič Uberu a největší fanoušek Akt X. Emily studuje psychologii, má skvělý smysl pro humor a rozhodně se teď nechce vázat. Alespoň do chvíle, než vyrazí na večer stand-up komiků. Duchapřítomný Kumail Emily okamžitě padne do oka, a i když oba tvrdí opak, brzy je jasné, že nepůjde jen o záležitost na jednu noc. Nadějně se rozvíjející vztah ale naruší záhadná nemoc, která Emily uvrhne do umělého spánku. Teprve v nemocnici se potkává Kumail s jejími svéráznými rodiči, kteří se přes počáteční nedůvěru s Kumailem postupně sbližují, což generuje řadu zábavných situací. Chytrá romantická komedie z produkce Judda Apatowa (40 let panic, Zbouchnutá) vypráví skutečný příběh populárního amerického komika, který ve filmu hraje sám sebe, a stala se na festivalu Sundance diváckým hitem.

Recenze:
Romantická komedie podle skutečné události. Zní to až neuvěřitelně, ale přesto se jeden takový snímek letos zrodil a to v dílně amerického režiséra Michaela Showaltera (Léto k nepřežití). Roli scénáristy, výkonného producenta i hlavního hrdinu si střihnul komik a herec Kumail Nanjiani a byla to pro něj role opravdu šitá na tělo. Film je totiž zpracováním neobvyklého příběhu právě Nanjianiho a jeho ženy Emily Gordon, kterou ztvárnila Zoe Kazan.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací