The Boy (2016)

the_boy_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 22. 1. 2016 ()

Synopse: Greta je mladá Američanka, která začne po svém příjezdu do Anglie pracovat jako chůva v odlehlé vesnici. Po nástupu na místo zjistí, že osmiletý chlapec, o kterého se má starat, je porcelánová panenka v životní velikosti. Jeho rodiče mu věnují stejnou péči jako jejich předchozímu živému, který před dvaceti let zemřel a s jehož smrtí se stále nemohou vyrovnat.

Rodiče pro Gretu připraví seznam činností, podle kterého má o chlapce-panenku pečovat. Gretě je list nejprve k smíchu a dělá si z přísných pravidel legraci. Až po řadě rušivých a nevysvětlitelných událostí si s hrůzou uvědomí, že práce chůvy v této rodině bude asi její nejhorší noční můrou. Vypadá to totiž, že panenka je naživu!

Recenze:
Mladá žena Greta Evans (Lauren Cohan) se rozhodne opustit Ameriku a přijmout práci chůvy ve starobylém a obrovském domě na venkově až v daleké Anglii. Říkáte-li si, že se před něčím skrývá, máte samozřejmě pravdu. A zřejmě musí jít o opravdový průšvih, protože se rozhodne zůstat i ve chvíli, kdy zjistí, že noví zaměstnavatelé to v hlavě nemají úplně v pořádku. Jejich syn Brahms totiž zemřel před deseti lety a Greta se má starat o panenku. Denní režim loutky je nejen pestrý, ale musí se do puntíku dodržovat. Pokud ne, Brahms nebude hodný chlapec.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací