Dívka v pavoučí síti (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 8. 11. 2018 ()

Synopse: Lisbeth Salanderová, kultovní postava a hlavní protagonistka slavné knižní série Milénium Stiega Larssona, se vrátí na plátno jako Dívka v pavoučí síti v první adaptaci nedávno vydaného úspěšného bestselleru Davida Lagercrantze. Držitelka Zlatého Glóbu Claire Foy, hvězda seriálu The Crown, hraje svéráznou ochránkyni práv v režii Fede Alvareze, známého průlomovým thrillerem Smrt ve tmě z roku 2016. Adaptace scénáře se ujali Steven Knight, Fede Alvarez & Jay Basu.

Recenze:
Před pár lety se světem s velkým úspěchem prohnala knižní trilogie Milénium Stiega Larssona, která se dočkala zfilmování v severské koprodukci a první díl také v USA. S Larssonovou smrtí ale dobrodružství hackerky Lisbeth Salanderové neskončilo, protože práva pokračovat s jejím příběhem získal spisovatel David Lagercrantz. Na základě jeho knihy se tak vydáme do Stockholmu, abychom zjistili, co Lisbeth (Claire Foy) provádí pár let od posledního dobrodružství.

(photo&video: )

Video
Trailer 1:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací