Krásný únik (2017)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: festival 15. 3. 2018 ()Oficiální synopse:
Stárnoucí manželé Ella a John, v podání Helen Mirren a Donalda Sutherlanda, se vydávají na poslední cestu napříč USA. Ella umírá na rakovinu a John trpí Alzheimerovou nemocí, ale ani jeden z nich nechce zemřít připojený na přístrojích. Místo toho sednou do auta a vyrazí z Bostonu na Floridu. Hořkosladkou road movie, adaptaci stejnojmenného románu Michaela Zadooriana, natočil úspěšný italský režisér Paolo Virzi.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Ella (Helen Mirren) zasvětila život dětem a vnoučatům, její muž John (Donald Sutherland) byl oblíbeným profesorem literatury. Na sklonku života se vydávají na bláznivý výlet po USA ve svém polorozpadlém stařičkém karavanu. Chtějí naposled navštívit místa, která projížděli před lety, když navštěvovali Ellinu rodinu. Hlavním cílem je přes 2 500 kilometrů vzdálený Key West, kde si John vždy přál navštívit dům svého největšího oblíbence, Ernesta Hemingwaye.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací