To byl zítra flám (2010)

Režie:
Premiéra v ČR: 20. 5. 2010 ()

Synopse: Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě!

Recenze:
Máte neblahé tušení, že se vše bude točit kolem alkoholu, ženských a vylučování tělesných tekutin všeho druhu? Máte pravdu. Jeden bonus tu ovšem je. Narážky na život v 80. letech. Móda, účesy, televizní pořady, ale i barva kůže Michaela Jacksona. Někdy jsou tyto “comebacky” méně či více povedené. Podmínkou ovšem je, vědět něco málo o americké kultuře té doby.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací