Tohle je válka! (2012)

Režie:
Premiéra v ČR: 23. 2. 2012 ()

Synopse: Jak lehce lze ze souboje o vysněnou dívku udělat Třetí světovou válku.

Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA.

Recenze:
Co filmu nelze upřít, jsou opravdu velmi humorné scény a celkový svěží nadhled nad současnou společností. Dalo by se říct i docela vhodný pro dnešní složitou dobu. Neboť nad přehnanými a zábavnými scénami si jistě odpočinete od každodenní stresující rutiny. Ovšem žádný hlubokomyslný a mozek rvoucí film rozhodně nečekejte. Zkrátka pohodová a opravdu humorná akční komedie. Však o to taky jde, ne?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací