Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Režie:
Premiéra v ČR: 17. 6. 2010 ()

Synopse: Ve filmu TOY STORY 3: PŘÍBĚH HRAČEK se tvůrci milované série příběhů o hračkách „Toy Story“ vrací do kouzelného světa nám dobře známých hraček. Chlapec Andy už vyrostl a chystá se na vysokou školu. Buzze, Woodyho a zbytek hraček tak čeká nejistá budoucnost. TOY STORY 3: PŘÍBĚH HRAČEK je zbrusu nová dobrodružná komedie, ve které se naši staří známí hrdinové dostanou do školky plné rozjívených dětí a batolat. Obzvláště nezkrotná batolata se už nemohou dočkat, až dostanou tyhle „nové“ hračky do svých malých, upatlaných ručiček. Přestože naše hrdiny čeká nejedna horká chvilka, dobře ví, že nesmí jeden druhého zradit a že se musí pohromadě. A k tomu všemu čeká panenku Barbie první osudové setkání s Kenem.

Recenze:
Pokud jste viděli předchozí Příběhy hraček, dopřejte si úsměvnou a nostalgickou tečku. Pokud jste neviděli ani jedničku a ani dvojku, nevadí, jděte určitě taky. Nenechte si tento vzpomínkovo-dobrodružný příběh ujít. Jen se nelekejte, když po návratu z kina zamíříte na půdu nebo do sklepa oprášit svého oblíbeného kamaráda z dětství. Hold, Pixar to zase dokázal!

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací