Toy Story 4: Příběh hraček (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 8. 8. 2019 ()

Synopse: Kovboj Woody vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života. A tím bylo starat se a chránit jeho dítě, ať už to byl chlapeček Andy nebo holčička Bonnie. Když však Bonnie přinese do svého pokojíku novou hračku, které říká „Vidlík“, otevře se Woodymu a jeho věrným kamarádům docela nový velký svět.

Recenze:
Už je to nějaká doba, co Andy před odchodem na vysokou školu předal své hračky malinké Bonnie. Ta je skoro všechny opečovává svou láskou a často si s nimi hraje. Jednoho dne jim však z orientačního dne ve škole přinese nového kamaráda. Kamaráda, kterého sama vyrobila. Jmenuje je se Vidlík a je to, no, plastová vidlička. Kovboj Woody teď dostává nový smysl, musí za každou cenu ochránit Vidlíka, který je teď pro Bonnie tou nejdůležitější věcí na světě. Jenže to je těžší úkol, než se může zdát, protože tahle plastová vidlička je odhodlaná utéct zpátky do koše, kam patří. Na své cestě za záchranou Vidlíka potkává Woody nové i staré známé tváře.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací