Trabantem tam a zase zpátky (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 11. 4. 2019 ()

Synopse: Velká cesta kolem světa končí! Poslední výprava uzavírá cesty žlutých trabantů napříč kontinenty ve velkém stylu. V týmu tentokrát není žádná žena a putování smečky mužů v čele s cestovatelem Danem Přibáněm nabírá často divoké obrátky. Žlutý cirkus jede z Indie až domů. Překonává Himaláje i diktatury, láme výškové rekordy i prchá před policií. Přestože jde mnohokrát do tuhého, mezinárodní česko-slovensko-polská posádka bojuje se všemi nástrahami s černým humorem, sebeironií a občas na hraně politické korektnosti. Film Trabantem tam a zase zpátky definitivně dokazuje, že není třeba drahých terénních vozů, aby člověk projel celý svět a zažil jeden z nejdojemnějších návratů.

Recenze:
„Vítejte na palubě žlutého trabantu, za moment startujeme na naší unikátní lince Indie – ČR. Pohodlně se usaďte do sedačky, pro diváky je to snazší než pro členy posádky. Naše cesta potrvá 114 minut a jejím cílem je pobavit vás, dovézt všechna vozidla domů a stihnout porod potomka jednoho ze členů ansámblu. Tak vyrážíme!“ Tak by se dal uvést nejnovější cestopisný film dobrodruha Dana Přibáně, který po řadě dokumentů a seriálů o cestování s trabantem přichází se snímkem, který by měl „cestu kolem světa trabantem“ uzavřít.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací