Tři blízcí neznámí (2018)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 30. 5. 2019 ()Oficiální synopse:
Bobby, Eddy a David přišli na svět v New Yorku na začátku 60. let jako jednovaječná trojčata. Hned po narození ale byli rozděleni a adoptováni různými rodinami. Nikdo z nich neměl tušení, že má na vlas stejné sourozence. Po necelých dvaceti letech se souhrou šťastných náhod setkali a jejich neuvěřitelný příběh se stal senzací Ameriky. Kdo a proč je rozdělil? Jak ovlivnilo mnohaleté odloučení jejich životy? Znepokojivé tajemství experimentování s lidskými osudy odhaluje dokumentární film Tima Wardla, který se stal diváckou senzací a porota festivalu v Sundance ho ocenila Zvláštní cenou.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

V okolí New Yorku žijí tři devatenáctiletí mladíci, kteří si jsou podobní jako vejce vejci. Bobby, Eddy a David se narodili na počátku šedesátých let jako jednovaječná trojčata a hned po narození byli z neznámých důvodů rozděleni a umístěni do různých rodin. Když se Bobby při nástupu na vysokou náhodou potkává s Eddym, začíná kuriózní příběh, který byl svého času senzací Ameriky a za kterým se skrývá mnohem více, než je na první pohled patrné.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací