Tři blízcí neznámí (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 30. 5. 2019 ()

Synopse: Bobby, Eddy a David přišli na svět v New Yorku na začátku 60. let jako jednovaječná trojčata. Hned po narození ale byli rozděleni a adoptováni různými rodinami. Nikdo z nich neměl tušení, že má na vlas stejné sourozence. Po necelých dvaceti letech se souhrou šťastných náhod setkali a jejich neuvěřitelný příběh se stal senzací Ameriky. Kdo a proč je rozdělil? Jak ovlivnilo mnohaleté odloučení jejich životy? Znepokojivé tajemství experimentování s lidskými osudy odhaluje dokumentární film Tima Wardla, který se stal diváckou senzací a porota festivalu v Sundance ho ocenila Zvláštní cenou.

Recenze:
V okolí New Yorku žijí tři devatenáctiletí mladíci, kteří si jsou podobní jako vejce vejci. Bobby, Eddy a David se narodili na počátku šedesátých let jako jednovaječná trojčata a hned po narození byli z neznámých důvodů rozděleni a umístěni do různých rodin. Když se Bobby při nástupu na vysokou náhodou potkává s Eddym, začíná kuriózní příběh, který byl svého času senzací Ameriky a za kterým se skrývá mnohem více, než je na první pohled patrné.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací